تبریز
تبریز
+98 41 35239668 - 35239768 شنبه تا پنج شنبه 10:00 - 17:00تبریز،خیابان خاقانی.مجتمع تجاری خاقانی/ طبقه منفی2 / پ30
اگزاست و تهویه
کانالهای انتقال هوا،هود و هواکش
ملزومات گرمایش
بخارهای برقی،هیزمی و نفتی
دریچه های تنظیم هوا
انواع دریچه ،دمپرهای هدایت هوا

توافق نامه

شما در صورت تمایل در هر زمانی می توانید سوالات خود را در مورد سیاست حفظ حریم شخصی خود از ما بپرسید و ما حتما به شما پاسخ خواهیم داد.

لطفاً سوالات خود را از بخش تماس با ما یا از طریق لینک زیر ارسال کنید.

تماس با ما

توافقنامه کاربری

ماده 1- طرفین توافق نامه

این توافق نامه فی ما بین گروه صفاکیش به نمایندگی آقای عطا صفاکیش به نشانی تبریز – خ خاقانی – مجتمع تجاری خاقانی پلاک 30 از یک طرف و کاربران اینترنتی از طرف دیگر در جهت تسهیل معاملات و افزایش امنیت در فضای اینترنتی منعقد می‏گردد. گروه صفاکیش از این پس در این توافق نامه سایت یا esafakish یا safakish نامیده می شود و کلیه حقوق مادی و معنوی آن در اختیار گروه صفاکیش قرار دارد.

ماده 2- موضوع توافق نامه

موضوع توافق نامه عبارت است از ایجاد پایگاه و بستری مطمئن که در آن کاربران اینترنت، با استفاده از آن پس از بررسی های لازم توسط ایشان اقدام به خرید اینترنتی محصولات ارائه شده توسط سایت گروه صفاکیش نمایند.

ماده 3- مدت اعتبار توافق نامه

این توافق نامه از زمان ثبت کاربر در سیستم تا زمانی که حذف عضویت توسط ایشان انجام نگرفته یا که به یکی از دلایل قراردادی یا قانونی فسخ نشده معتبر خواهد بود.

ماده 4- شروط توافق نامه

– شرایط عضویت کاربر
تنها اشخاص حقوقی با معرفی نماینده تام الاختیار و افراد حقیقی بالای 18 سال می‌توانند به عضویت درآمده و از خدمات آن در مقام خریدار استفاده نمایند.

2- تعیین نام کاربری و رمز عبور
عضویت در سایت و استفاده از خدمات آن منوط به ثبت نام کاربر در سایت می باشد .وارد نمودن اطلاعات درخواستی ثبت نام که دارای علامت میباشند الزامی است .لازم به ذکر است که سایت مجهز به سامانه تشخیص کدملی بوده و از ورود کد ملی اشتباه به سیستم جلوگیری می نماید..پس از ثبت نام مسئولیت کلیه امور انجام شده توسط وی در سایت ، بعهده ایشان خواهد بود در غیر این صورت مجاز به استفاده از خدمات ارائه شده نبوده و هرگونه دسترسی یا استفاده ، به معنای تجاوز به حقوق گروه صفاکیش بوده که قابلیت پیگرد قانونی خواهد داشت. حتما شناسه کاربری و کلمه عبور خود را در صفحاتی که دارای آدرس (www.safakish.ir) میباشد، وارد نمایند. بدیهی است در صورت وارد کردن اطلاعات در آدرس هایی بجز آدرس (www.safakish.ir) مسئولیت و عواقب از دست رفتن اطلاعات و یا سرقت اطلاعات با کابر مورد نظر میباشد. کاربر متعهد می شود تا رمز عبور مناسبی برای حساب کاربری خود تعیین نموده و به منظور حصول امنیت در دسترسی به حساب کاربری خود، شخصا مسئولیت حفظ و نگهداری آن را به عهده گیرد. در صورت عدم تعهد، سایت در قبال آن مسئولیتی نخواهد داشت. درصورت نیاز به رمز عبور جدید، کاربر موظف می باشد تا همه معیارها و فرایندهای حفاظتی را برای احراز هویت طی نموده و در صورتیکه نتواند هویت خود را اثبات نماید سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد تا از دسترسی جزیی و یا کلی کاربر مربوطه ، جلوگیری نماید. در هنگام انتخاب نام کاربری نباید از اسامی خاص یا مارکهای تجاری استفاده شود. با انتخاب هر گونه نام کاربری که با شئونات اجتماعی، مذهبی، سیاسی و فرهنگی کشور مغایر باشد، سایت مجاز خواهد بود تا نسبت به ابطال آن اقدام نموده و کاربر حق هیچگونه اعتراض نخواهد داشت.
تبصره 1- کاربر حق فروش، انتقال و استفاده از نام کاربری دیگران را نداشته و در صورت اثبات این موضوع ، سایت بدون اجازه کاربر حق ابطال آنرا خواهد داشت.
تبصره 2- لطفا از ساخت بیشتر از یک حساب در سایت جدا خودداری نموده و در صورت مشاهده این امر کلیه حسابها در اولین فرصت معلق خواهند شد.
تبصره 3- سایت مجاز است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم اطلاعاتی را که برای تأیید هویت كاربر ضروری بوده کسب نماید
تبصره 4- کاربران میبایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند.
تبصره 5- سایت اطلاعات دریافت شده از اعضا خود را فقط در امور مرتبط معاملاتی استفاده نموده و به هیچ وجه در اختیار سایرین قرار نخواهد داد. همچنین در صورت نیاز به انجام مقاصد تجاری با کسب اجازه از کاربر نسبت به بهره برداری از این اطلاعات، اقدام خواهد نمود .

3 – امنیت اطلاعات كاربران
حفاظت از اطلاعات شخصی كاربران برای safakish بسیار حائز اهمیت می باشد.
تبصره 6- با قبول این توافق نامه، سایت مجازاست تا در صورت وقوع هر گونه تقلب، یا کشف احتمال تقلب و کلاهبرداری، عضویت کاربر را معلق و یا ابطال نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص ندارد.

تبصره 7- اگر علیرغم تلاش شبانه روزی پرسنل در جهت فعال بودن سایت، در بعضی از موارد به دلایل غیر ارادی و یا فورس ماژور دسترسی 24 ساعته کاربر به سایت مقدور نباشد، با پذیرش این توافقنامه کاربر حق هیچگونه اعتراض و اقامه دعوی در خصوص قطع تماس احتمالی و همچنین زیانها و خسارات احتمالی وارده ناشی از موارد مذکوررانداشته و این حق را از خود سلب می نماید

4- روشهای فروش

safakish به دو روش فروش و پیش فروش اقدام به عرضه کالا می نماید
*فروش: کالایی که در انبار گروه صفاکیش موجود بوده و خریدار پس از رویت اطلاعات آن در سایت اقدام به خرید آن نموده و پس از پرداخت وجه آن گروه صفاکیش نسبت به ارسال آن اقدام می نماید
*پیش فروش : کالایی که اطلاعات و زمان موجودی آن طبق شرایط پیش فروش به کاربر اعلام و خریدار پس از رویت اطلاعات و شرایط آن ، کله مبلغ یا مبلغی که سایت به عنوان پیش پرداخت اعلام نموده را پرداخت ، کالا را خرید و فاکتور پیش فروش آنرا دریافت می نماید ،سایت پس از رسیدن کالای فوق به انبار، نسبت به اطلاع رسانی موجودی کالا و همچنین ارسال فاکتور به خریدار اقدام و پس از دریافت مابقی وجه، کالای فوق را به خریدار ارسال می نماید.

تبصره8- اطلاعات موجود در ” safakish ” از منابع مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در ” safakish ” در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. گروه صفاکیش مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز رسانی خواهد کرد. همچنین ادعا نمی‌کند که نتایج جست‌وجو لزوما کامل، دقیق، قابل‌اعتماد و به‌ روز باشد. این خدمت برای آگاهی بیشتر و کمک به خریداران طراحی شده است.

تبصره9- سایت موظف خواهد بود کالاهایی را که موجود نداشته در سیستم ثبت ننماید ، چنانچه موجودی کالایی به اتمام رسیده باشد سایت به صورت خودکارموجودی کالا را صفر نموده “عدم موجودی کالا ” را نشان میدهد.خریدار با انتخاب گزینه دنبال کردن، در صورت تامین موجودی کالای مورد نظر، از موجودی آن از طریق ایمیل یا پیامک یا هردو اطلاع پیدا خواهد کرد

5- روش ارسال کالا
سایت فقط از طریق روشهایی که در صفحه خرید کالا شرح داده شده اقدام به ارسال کالا نموده و در هر شرایطی هزینه حمل به عهده خریدار می باشد .

6- تعهدات فروش کالا
* سایت موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط برای خریدار ارسال نماید .
* ارسال کالا با استفاده از شرکتهای حمل کالای مطمئن و یاد شده در سایت و به انتخاب کاربر انجام می پذیرد.سایت مسئولیتی در قبال آسیب دیدن محصول به دلیل جا به جایی نادرست توسط حمل کننده کالا نخواهد داشت . خریدار میتواند در صورت به وجود آمدن چنین مشکلی از طریق بیمه شرکت حمل کننده جهت دریافت خسارت خود اقدام نماید ( معمولاً حمل کالا از طریق اتوبوس فقط تا سقف دومیلیون ریال شامل بیمه می باشد )
* سایت موظف است پس از دریافت فرم سفارش وتائید پرداخت آن ،در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به یکی از روشهای ارسال قید شده در سایت برای خریدار ارسال نماید. هرگونه اختلال و تاخیر در روند ارسال از طرف شرکت حمل کننده کالا به عهده همان شرکت بوده و سایت در این مورد تعهدی ندارد.
* سایت می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در این صورت مبلغ پرداختی عیناً به خریدار عودت داده خواهد شد .در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط سایت و خریدار انجام پذیرد.
* کالای خریداری شده به شرط آکبند بودن قابل عودت میباشد.در این حالت هزینه حمل برگشت کالا به عهده خریدار میباشد. ( بدیهی است تعیین وضعیت شرط آکبند بودن کالا به عهده کارشناسان سایت خواهد بود )
* گارانتی و خدمات پس از فروش کالاها به عهده شرکت ارائه کننده کالا خواهد بود و سایت در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت

7 – مسئولیت خریداران
* خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل محل دریافت کالا را در اختیار سایت قرار دهد.
* خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت کسب نموده و سپس سفارش خود را ارسال نماید..
* در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط سایت خودداری نماید و در صورت مرجوع شدن کالا موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

8- روش پرداخت
* خریداران می توانند با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب از طریق درگاه اینترنتی یا شماره حسایهای قید شده در سایت نسبت به خرید کالا های مورد نیاز خود اقدام نمایند.
* پس از واریز وجه توسط خریدار، قسمت حسابداری سایت از وصول پرداختی شما در حساب بانک اطمینان حاصل نموده و چنانچه پول از حساب شما کسر گردیده، ولی به حساب سایت واریز نشده باشد، طی تماس تلفنی این موضوع به فرستنده وجه اطلاع داده خواهد شد. خریدار نهایتا پس از اطلاع از این موضوع تا 48 ساعت صبر نموده و اگر طی این مدت وجه واریزی از سوی بانک مسترد نگردید، آنگاه با پشتیبانی بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس گرفته و نسبت به رفع مغایرت اقدام نماید.

تبصره 10- برای جلوگیری از زیان‌ها و خطرات احتمالی، سایت می‌تواند شیوه‌های پرداخت یک تراکنش را محدود نماید. در چنین مواردی، كاربر می‌تواند پس از اطلاع از این محدودیت‌ها، با استفاده از شیوه‌های باقی‌مانده تراکنش را انجام دهد

ماده 5- حقوق و مالکیت سایت

دامنه ، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، محصولات و خدمات درج شده در سایت، متعلق به گروه صفاکیش بوده و بدون کسب اجازه کتبی، هر گونه کپی برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود. علاوه بر این، اسناد، توافقنامه‏ها، فرم‏ها، درخواست‏ها، طرح سربرگ صفحات، شکل‌های گرافیکی و دکمه‌ها در مالکیت انحصاری سایت بوده و بدون کسب اجازه کتبی کپی‌برداری از آن‌ها ممنوع است. مالکیت و منافع کلیه حقوق سایت و مندرجات آن منحصرا متعلق به گروه صفاکیش خواهد بود.

تبصره11- نقل قول از محتويات safakishبرای سایت ها و وبلاگ های اطلاع رسانی ، خبری و شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز و بلا مانع است .

ماده6- قانون حاکم

قانون حاکم بر این توافق نامه کلیه‏ی قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می‏باشد.

ماده7- شرایط عدم مسئولیت و عدم تضمین

7-1سایت و هیچ یک از ارگان‏های اصلی یا فرعی آن به هیچ وجهی، مسئول خسارات اتفاقی، غیرقابل ‌پیش‌بینی، تبعی و عدم‌النفع در قبال کاربران نیست. مسئولیت سایت محدود به خسارات مستقیم و بلاواسطه ایی است که با اثبات تقصیر سایت به کاربران یا اشخاص ثالث وارد شده است. در صورتی كه ثابت شود ورود خسارت در نتیجه اهمال، تقصیر و یا نقض تعهدات قانونی یا قراردادی كاربر بوده، سایت مسئول پرداخت هیچ خسارتی نخواهند بود. همچنین در صورتی كه احراز گردد وقوع حالت فورس ماژور یا قوه قهریه باعث ایجاد خسارت گردیده، سایت مسئولیت برئ خواهند بود.

7-2عدم تضمین: سایت خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این توافق نامه بیان شده ارائه می‌نماید و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نمی پذیرد.
7-3سایت هيچ گونه مسئوليتي در مورد کارکرد پایگاه که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت می باشد (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) ندارد.
safakish 7-4 پایگاه عرضه محصولات گروه صفاکیش بوده و اطلاعات و قیمتهای کالا های آن بروز میباشد.لذا هيچ گونه مسئوليتي را در قبال قیمتهای ارائه شده یا اطلاعات کالایی بنام این واحد در سایتهای تبلیغاتی دیگر ندارد.
7-5 محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر بوده و حق بروز رسانی آن برای ” گروه صفاکیش ” محفوظ میباشد

ماده 8- عدم اسقاط حق

عدم تعقیب یا چشم‌پوشی سایت از نقض برخی تعهدات توسط کاربران به معنای اسقاط حق رسیدگی و تعقیب این تخلفات نیست و در آینده می‌توان این تخلفات را تحت تعقیب قانونی قرار داد. بنابراین، طرح ادّعای مرور زمان از سوی كاربر به هیچ وجه قابل قبول نخواهد بود.

ماده9- اصلاح توافق نامه

9-1 کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.
9-2مکان بازنگری و یا اصلاح کلی و یا جزیی این توافق نامه در طی زمان وجود داشته و در صورت انجام این امر نسخه‏ی بازنگری شده بر روی سایت قرار گرفته و از زمان درج نسبت به همه‏ی كاربران عضو موثر خواهد بود.